PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103944}

Powrót do miasteczka Salem

A Return to Salem's Lot
5,1 926
ocen
5,1 10 1 926
Powrót do miasteczka Salem
powrót do forum filmu Powrót do miasteczka Salem

..Powrót zdecydowanie do nich nie należy.
W ciągu nużącego seansu mamy tu do czynienia z mieszanką tragicznej gry aktorskiej
(bohaterowie albo krzyczą albo pozostają beznamiętni jak zdechłe ryby, nie dodaje to
niestety klimatu nawet nieumarłym), beznadziejnym budowaniem nastroju (mniej więcej po
10 minutach łapałem się za głowę, później było już tylko gorzej), jedną sekwencją wybuchu
i kilkoma zaprószenia ognia.
Obejrzałem film wiedziony sentymentem z czasów gdy byłem dzieckiem, wtedy wszystkie
filmy były 'fajne', uwielbiam też temat wampirów w filmie, książkach i grach, jednak tego
trupa zdecydowanie należy pozostawić w ziemi. Nie ma tu nic ciekawego dla miłośników
wampirów, zwłaszcza po bardzo dobrym Miasteczku Salem, łatwo się nabrać na tę pułapkę.

Kinga też zabrakło.
Nie polecam.

ocenił(a) film na 3
GBobrowski

kiepska gra aktorska i brak klimatu, jakim charakteryzowały się horrory tamtych lat. muzyka bynajmniej nie przeszkadza, efekty specjalne bardzo marne. jedynie fabuła może być, dzięki to której nie wystawiłem filmowi 1/10.
jest to baaardzo kiepska kontynuacja wspaniałego Miasteczka Salem

ocenił(a) film na 3
GBobrowski

W zasadzie podzielam Twoje zdanie. Film znacznie gorszy od pierwowzoru. Fabuła słaba i totalnie przewidywalna. Gumowe wampiry dziś już raczej śmieszą jednak każdy myślący człowiek rozumie ówczesne czasy i akceptuje poziom efektów specjalnych z tamtych lat.
Filmu zdecydowanie nie polecam.

ocenił(a) film na 6
stasiuvino

no co wy, świetny film. uśmiałem się:

"- Muszę uważać, kieruję instynktownie. Jestem kiepskim kierowcą, pewnego dnia się zabiję."

"- Zabijecie go! Będzie nieżywy!
- Nie tragizuj, to nie gorsze niż wycięcie migdałków."

"- Zabrałem to pułkownikowi SS, który ukrywał się w Argentynie 1955 roku.
- Ilu pan aresztował?
- Żadnego. Jak znajdę, zabiję."

"- Chociaż muszę przyznać, że wolę ludzką krew. Mąż mówi, że mam kłopoty z piciem."

" - Trudniej pana zabić niż wampira.
- Samobójstwa są dobre dla hitlerowców."

dziadek potrącając wampira:
"- Mówiłem, że jestem kiepskim kierowcą."

dziadek nad pustym łóżkiem:
"- Nie dostaniesz dziecka Joe Webbera. Ty suko. Dziwka."

Małżeństwo kładzie się do trumien w piżamach - "Śpij dobrze kochanie."

"Salem's Lot drama society presents DRACULA (our version)"

użytkownik usunięty
kamfpv

Brawo,)

użytkownik usunięty
kamfpv

Aha. No to biorąc pod uwagę T E kategorie polecam "Hostel".

ocenił(a) film na 6
kamfpv

Ponieważ są ludzie, którzy lubią Larry'ego Cohena i fanatycy Kinga, ale tego się nie da w żaden sposób połączyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones