PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1314}

Przeminęło z wiatrem

Gone with the Wind
7,9 108 146
ocen
7,9 10 1 108146
8,1 25
ocen krytyków
Przeminęło z wiatrem
powrót do forum filmu Przeminęło z wiatrem

Jak mozna to porownywac z "Terminatorem", "Wladca pierscini" czy "Star Wars"?!

Ten genialny film powinien byc w pierwszej dwodziestce!
Niestety, narazie wyprzedza go gangsterska szmira i jakies Sc-Fi - bzdory. dla ludzi nirozumiejacych sztuki.

ocenił(a) film na 10
MustelaErminea

popieram .... Świetny film!

na długo zapada w pamięci.

ocenił(a) film na 9
MustelaErminea

zupełnie się zgdzam.ilekroć ndaje go telewizja nie mogę sobie odmówić spotkania ze Scarlet.Ma niepowtarzalną magię, która wciąż mnie urzeka.
jak dla mnie jest to film "wszechczasów' i powinien być w samej czołowce.
p.s. o dziwo film podoba mi się bardziej niż książka.tylko Ashley mógłby byc w filmie przystojniejszy ;-)

ocenił(a) film na 8
MustelaErminea

Rozumiem, że wolisz melodramaty od filmów sci-fi, ale to nie znaczy, że nie istnieją naprawdę dobre, zasługujące na bycie w top sci-fi...

ocenił(a) film na 10
Nessy

Tak tylko , że to powinno być w 1 10 , a filmy sci-fi , to połowa klap .

użytkownik usunięty
MustelaErminea

"Jak mozna to porownywac z "Terminatorem", "Wladca pierscini" czy "Star Wars"?!"
Właśnie porównujesz a to nie ten gatunek.
"Niestety, narazie wyprzedza go gangsterska szmira i jakies Sc-Fi - bzdory. dla ludzi nirozumiejacych sztuki."
Żal mi takich ludzi bo
-ta gangsterska szmira to film nie z tej ziemi o czym pisałem wiele razy.
Sci-Fi sama się przyznałaś że cie rajcowały.
-nie rozumiejących to ty jej nie rozumiesz 0 Filmów Kurosawy 2 Kubricka ale sztuke rozumie.
Ja nie sądze że wszystkie rozumy pozjadałem bo do dorobku filmowego niektórych userów wiele mi brakuje wiele o kinie muszę się jeszcze nauczyć ale nie unoszę się tak jak ty czy inne tobie podobne bachory(czytaj Elias).
To by było na tyle kompromitujesz się na ogólnodostępnym forum obrażając filmy legendy.
Do przyjęcia by takie zachowanie by było gdybyś była krytykiem filmowym ,który widział tysiące filmów.
Na razie jesteś zerem obrażającym ludzi.
Na twoim miejscu zamiast się tu mądrzyć puściłbym sobie coś jak to mówią ambitnego.
Polecam Kurosawe czy Mechaniczną Pomarańcze Kubricka i nie unoś się już tak bo to żałosne.

ocenił(a) film na 10

Póki co, to Ty obrażasz ludzi nazywając ich zerem za wyrażenie własnej opinii.

użytkownik usunięty
misantrophia

Nie wiesz o co idzie nie odzywaj się.

ocenił(a) film na 10

,,"Jak mozna to porownywac z "Terminatorem", "Wladca pierscini" czy "Star Wars"?!"
Właśnie porównujesz a to nie ten gatunek. " yyy ... Po co piszesz prawie , to samo ?
Żałosne jest jedynie , to co piszesz , bo obrażasz i mnie , bo ja też jestem człowiekiem
Piszesz o dobrym filmie , a GWW nie doceniasz -.- to znaczy nigdzie tak nie jest napisane.
A kogo tu obraża? Na razie tylko ty się tym zajmujesz.
Masz racje musisz się dużo nauczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones