PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=9378}
6,7 3 595
ocen
6,7 10 1 3595
Scarlett
powrót do forum serialu Scarlett

powiedźcie proszę jak skończy się książka..czy tak oszałamiająco nieszczęśliwie jak "Przeminęło z wiatrem"? mam na myśli czy dobrze czy źle. Czy oni będą razem czy tez zdarzą się nieprzychylne niespodzianki? (proszę ich za bardzo nie opisywać;), dyskrecja, jestem przed przeczytaniem i książki i filmem)

ocenił(a) serial na 4
naties

"Scarlett" Alexandry Ripley to klasyczny romans kostiumowy. Zapewniam że jest happyend powiedziałbym nawet, że troszkę przesadzony, ale i tak o kilka klas wyżej niż to co pokazali w serialu - połowa serialu w ogóle nie zgadza się z treścią książki.

akira894

jak dla mnie to w serialu jest może 1/3 tego co w książce....Jeśli już brali się za ekranizację "Scarlett" to serial powinien być o wiele bardziej wierny książce.

patti_4

Dla mnie to i tak nie oddaje czaru "Przeminęło z wiatrem" :) Ale miło pooglądać, zakończenie jest mocno przesadzone w książce i nie do końca je rozumiem szczerze przyznam. Kto/skąd/jak?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones